28 czerwca 2022

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Dziwny styl Justina Biebera

Justin Bieber to kanadyjski wokalista popowy, który swoją karierę muzyczną w bardzo młodym wieku. Został odkryty za pośrednictwem portalu YouTube, gdzie zamieszczał swoje muzyczne filmiki. Teraz, jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Ma dość specyficzny styl ubierania się, a niektóre z jego strojów szczególnie przykuwają uwagę.

Wokalista lubi nosić spodnie z niskim krokiem, które optycznie skracają jego nogi. Kiedyś ubrał się w panterkowe spodnie, do których dobrał czarną kurtkę i czarne buty. Na jego głowie widniała wielka, żółta, zdobiona ćwiekami czapka z daszkiem. Czapka przypominała swoim rozmiarem i kolorem kask bezpieczeństwa, który noszą pracownicy budowlani.

Również jego stroje sceniczne przykuwają uwagę. Na jednym ze swoich koncertów zaprezentował się w spodniach w tygrysie paski oraz w koszulce z wielkim napisem „SEXY”. Napis na bluzce również pozostawał w klimacie zwierzęcych motywów. Na scenie lubi prezentować komplety białych ubrań, które czasami przypominają kosmiczne stroje.