13 czerwca 2021

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Gadżet na lato, czyli zegarek

Letnia stylizacja musi być rozpatrywana jako całość. Nie liczą się tylko buty, koszulka czy sukienka, ale także to, jakie dobierzemy do naszego ubrania dodatki.

Najbardziej popularnym i uniwersalnym z nich jest zegarek. Kobiety preferują raczej zegarki na bransolecie, które tym samym mogą bardzo dobrze zgrywać się z pozostałą biżuterią.

Najczęściej to zegarek koloru srebrnego jest wybierany przez kobiety. Jednocześnie kobiety dbają o to, aby tarcza zegarka nie była zbyt ogromna i dobrze dopasowywała się do drobnej i delikatnej kobiecej ręki.

Dla mężczyzn bardziej klasycznym i uniwersalnym wyborem wydaje się zegarek ze skórzaną zapinką. Można go połączyć zarówno z codziennym casualowym ubiorem, jak i wyjściowym, eleganckim garniturem.

Jednocześnie mężczyźni dużą wagę przywiązuję do wielkości tarczy – obecnie pojawiła się moda, że im większa jest tarcza, tym lepszy zegarek. Jest on bardziej widoczny i przy okazji przejrzysty – łatwiej zobaczyć godzinę, a i data czy minutnik łatwiej się zmieszczą.