13 czerwca 2021

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Koszulki polo i trend na lato

Popularne polówki to doskonałe koszulki na lato. Szczególnie, że oferują dużą różnorodność wzorów, proponowane są przez wiele marek, co jednocześnie pozwala wybrać nam opcję pasującą cenowo do naszego portfela.

Polówki doskonale dodają się jako koszulka pod sweter. Z racji różnorodności modeli pod względem kolorów i wzorów łatwo dobrać takie polo, które będzie doskonale uzupełniać się z naszą warstwą wierzchnią.

Można dobrać polówkę, które będzie pasować zarówno do swetra gładkiego jak i wzoru „w serek”. Polówka to także doskonałe i wygodne odzienie letnie bez żadnych dodatków.

Dużą rolę odgrywa tutaj kołnierzyk, który zapewnia cyrkulację powietrza i ułatwia poruszanie się po mieście, szczególnie w upalne dni. W najbliższym sezonie prawdopodobnie bardzo popularne będą polo w stylu retro, które już wiele marek dodało do swojego asortymentu.

Koszulki polo do świata mody wprowadził tenisista Rene Lacoste, a ich pierwsze modele były związane z białą barwą. Dopiero w późniejszych latach pojawiły się różnokolorowe wariacje i nowe wzory.