5 marca 2024

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Kurs gotowania dla pracowników mojej firmy

Wspólne kursy kulinarne, wspólne doświadczenia wynikające z faktu gotowania potraw mogą naprawdę pomóc pracownikom w scaleniu osób, przecież o różnych osobowościach, potrafią także pokazać liderów grupy i zależności między nimi.

Baczny obserwator będzie potrafił z takowego kursu wyciągnąć dużo ciekawych wniosków, które pozwolą na ulepszenie struktur organizacyjnych własnej firmy i działań w ich obrębie.

www.badminton.slupsk.pl

Widzimy więc, że kurs gotowania organizowany w ramach spotkania integracyjnego, potrafi dużo więcej aniżeli tylko pokazać jak i co się gotuje.

Może pociągać za sobą wiele aspektów dnia codziennego, pokazując także i konflikty oraz personalne zależności w obrębie całej firmy.

Można więc skusić się i uzmysłowić, że może warto skorzystać z takowej okazji i zaproponować pracownikom kurs gotowania, jako formę spędzenia czasu wolnego.

Na pewno tego rodzaju spotkanie towarzyskie, połączone ze wspólnymi działaniami oraz zakończone namacalnymi efektami, będzie też dla całej grupy wstępem do miłego wieczoru, wieczoru dającego możliwość odkrywania także nowych smaków.