13 czerwca 2021

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Narzuty i poduszki

W mieszkaniu spędzamy znaczną część czasu, dlatego większość z nas pragnie, by było ono przytulne. Możemy tego dokonać dzięki odpowiednio dobranym dodatkom.

Z pewnością odczucie przytulności uzyskamy, jeśli wybierzemy narzuty i poduszki. Obecnie ich dostępność oraz różnorodność jest tak duża, że możemy je dobrać do każdego pomieszczenia.

Musimy jednak pamiętać o tym, żeby całość współgrała ze sobą kolorystycznie oraz stylowo. Zakup narzut oraz poduszek powinien być dokładnie przemyślany.

Ciekawym pomysłem jest dobranie ich na zasadzie kontrastu z kanapą. Przykładowo, jeżeli kanapa jest w jednolitym, stonowanym kolorze, to poduszki lub narzuty można wybrać w intensywniejszym odcieniu.

Nie bez znaczenia będzie także rodzaj tkanin, z jakich są wykonane narzuty i poduszki. Coraz popularniejsze stają się futrzane poduszki i narzuty, które nadają się do każdego typu pomieszczeń.

Dzięki nim można uzyskać efekt przytulności. Modne są także włóczkowe wstawki, dzięki którym poduszka jest unikatowa i niepowtarzalna.