13 czerwca 2021

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Szale, apaszki i chusty

Każdy ma swoje ulubione dodatki do ubioru. Ciekawym tematem są te przeznaczone na owijanie szyi i głowy. Jest wiele sposobów, aby nawet ze zwykłej, prostej chusty zrobić ekstra element, który nada uroku naszej kreacji.

Szale i apaszki w zależności od ich długości można, zawijać i zakładać na różne sposoby. Mogą służyć jako ozdoba, ale też pełnić funkcję ogrzania danej części ciała. Można je także stosować w różnych porach roku z różnym przeznaczeniem.

Jest wiele strojów, do których pasują szaliki i apaszki. Niejednokrotnie widuje się także połączenia tych dodatków ze stylem biznesowym, codziennym czy biurowym. W każdym przypadku, kiedy będą dobrze dobrane mogą wyraźnie poprawić nasz wygląd.

Te kawałki materiału są łagodniejsze niż biżuteria, a przy tym dodają uroku. Można je nosić na głowie, na szyi, przewiązane na biodrach, rozłożone na ramionach, a nawet wplecione we włosy. W każdym stylu znajdą swoje zastosowanie i miejsce.

Warto zatem mieć kilka różnych w szafie, bo w kilka chwil możemy dzięki nim zmienić zwykłe ubranie w coś z wyrazem i charakterem.