Prażone migdały, pieczony czosnek, smażone grzanki

Prażone migdały, pieczony czosnek, smażone grzanki

Zupy o kremowej konsystencji to w ostatnich latach bardzo popularna potrawa, która często spotykana jest na salonach i w eleganckich restauracjach.

Przeczytaj również: Kursy gotowania, czyli jak zrobić sushi

Dlatego kojarzy się nam z czymś wytwornym i wyjątkowym pod każdym względem, a już na pewno smakowym.

Przeczytaj również: Kurs gotowania a spotkanie towarzyskie

Bardzo często na weselnym obiedzie zamiast tradycyjnego rosołu można spotkać krem ze szparagów, czy zielonego groszku.

Przeczytaj również: Kursy gotowania w telewizji

Dlatego też warto zainteresować się tymi wyjątkowymi kremami, szczególnie dlatego, że ich przygotowanie w cale nie jest takie skomplikowane.

Zblendowane warzywa z bulionem są już gotowe do spożycia, jednak dla dodania im wspomnianej elegancji i wytworności można wykorzystać prosty sposób.

Wystarczy już po nalaniu zupy do miski posypać odrobiną prażonych migdałów lub pieczonego czosnku.

Uprzednio należy pokroić je na cieniutkie plasterki i uprażyć na patelni lub wstawić do piekarnika.

Również dobrym sposobem, który doda smaku kremowej zupie jest dodanie grzanek, najlepiej przygotowanych samodzielnie z dodatkiem świeżo wyciśniętego czosnku.