13 czerwca 2021

Ubikbc

Interesujące tematy dla każego

Moda na styl retro

Ostatnio świat mody został opanowany przez trend retro i powrotu do klasycznych krojów. Najbliższego lata nic w tej kwestii się nie zmieni i dalej retro ubrania będą wiodły prym i doskonale nadawały się na każdą okazję. W co warto się zaopatrzyć? Do łask wracają chociażby kamizelki, jeszcze niedawno utożsamiane z przemijającą modą na trzyczęściowe garnitury.

Teraz kamizelki łączone są zarówno z kurtkami, jak i jeansowymi koszulami. Mało tego, z ciuchów wełnianych i typowo eleganckich zmieniły się w ubranie bardziej casualowe, które można zakładać na co dzień. Popularne stają się także mankiety.

Coraz więcej marek oferuje spodnie, które w wykończeniu mają mankiety, a jeszcze niedawno byłoby to nie do pomyślenia. To kolejny przejaw mody na retro klasykę. Dużą popularnością cieszą się także koszulki polowe i to we wzorach, które jednoznacznie kojarzą się z retro.

Doskonale nadają się one jako połączenie ze swetrami, a mnogość marek, które oferują polówki, pozwala wybrać nam ubranie zgodnie z zasobami naszego portfela.